Hakkımızda Hiprun Serileri

HIPRUN Pompa ve CNC Ekipmanları A.Ş. %50 yabancı sermayeli yapısı ile CNC tezgahlarının verimliliğini arttırmak, takım maliyetlerini düşürmek, daha hassas ve kaliteli üretim prosesi oluşturmak için dizayn edilmiş pompa ve ekipmanlarının üretimini, satışını ve servis desteğini sağlayan bir firmadır. Firmaların özel projeleri doğrultusunda danışmanlık-tasarım desteği de sunmaktayız.

2016 yılında İzmir’de kurularak üretim için faaliyete başlayan firmamızın kurucuları uzun yıllar makine endüstrisinde ve çeşitli firmalarla imalat, satış ve servis organizasyonlarında yer alarak Global anlamda yapılan gelişmeleri takip edip sektöre yenilikçi hizmetler sunmuştur.

Alanlarında uzmanlaşmış ekibimiz ile yoğun ar-ge çalışmaları sonucu dizayn edilen ekipmanlar, kısa sürede Türkiye ve uluslararası platformlarda rakiplerinin arasından sıyrılarak öncü firmalar arasında yer almayı başarmıştır.

Misyonumuz

Müşterilerin imalat sürecindeki ihtiyaçları doğrultusunda sürekli gelişmeye devam ederek sektörde her zaman öncü konumda bulunmak.

Yeni pazarlar ve mevcut iş alanlarında yeni ürünler geliştirerek büyüme sağlamak

Bütün iş süreçlerinde yaratıcılığı zirvede tutarak yenilikçi ürün ve hizmetler sunmak

Çözüm odaklı yaklaşım ile müşteri ihtiyaç ve beklentisini karşılamak

Müşteri memnuniyetinde mükemmelliği hedeflemek

Vizyonumuz

Sürekli gelişen teknolojileri takip ederek sektörde kullanılan cnc tezgahlarının minumum sürede maximum verimliliği alabilmeleri için tasarladığımız, pompa ve ekıpmanların üretimini, satışını, servis desteğini sağlayarak çözüm odaklı yaklaşımımız ıle sız degerli sanayıcılere hızmet vermekteyiz.

Hedefimiz kalite, güvenilirlik ve yenilikçi bakış açısını ön planda tutarak müşterilerimize değer katmaktır.

Ofisimizden Kareler